Červenec 2014

HAUL- 30.7.2014

31. července 2014 v 16:51 | PauliNe
Ahooj. :) U minulího článku jste všichni souhlasili s BACK TO SCHOOL článkama... Chtěla bych je udělat poslední týden v srpnu,ale to jsem na soustředění, takže je asi přednastavím, no.. ještě uvidím. :) Napadlo mě udělat návod na vlastní obal na sešit, potom outfity,nebo účesy,ale jelikož jsem hroznej dřevák a jsem ráda když si udělám culík,asi zůstanu spíš u těch DIY. :D :)

Včera jsme byli s mamkou v "DéeMku" a pak v KIK. Koupila jsem si "pár" věcí, tak jsem se rozhodla že udělám HAUL. :) Snažila jsem se to vyfotit nějak hezky,ale moc to nevyšlo.. :/ :D

BACK TO SCHOOL EDICE?

29. července 2014 v 17:38 | PauliNe

Ahooj! :) Tenhle článek bude jenom informační a stručný.. :) Chtěla bych se vás zeptat..

CHCETE BACK TO SCHOOL ČLÁNKY?

Radila bych vám jak na učení, možná ukázala nějaké DIY třeba na obaly na sešity, na ozdobení desek a tak.. :) Prosím napište mi jestli by vás to zajímalo.. děkuju. :)

TUNIS 2014

27. července 2014 v 16:11 | PauliNe

Ahoooj. :) Tákže.. včera jsme se vrátili z Tunisu a bylo to tam úžasný. :') Potkala jsem tam super lidi, holky bydlí kousek odemě ale kluci hodně daleko :( Snad se někdy o prázdninách ještě uvidíme.. :) Celkově v Tunisu byli super animátoři, hráli jsme volejbal, soutěžili jsme v Olympiádě.. Česko proti Francii.. :D Samozřejmě že jsme vyhráli! Jak ráda bych tam ještě byla.. jen kvůli těm lidem po kterých se mi už teď stýská.. :/ Chtěla jsem dělat HAUL, ale nemělo by to cenu.. koupila jsem si jenom mikinu a tašku.. takže kvůli tomu dělat jeden článek cenu nemá.. ;) JInak teď bych chtěla být hodně aktivní.. uvidím jak se mi to povede.. :)) Dolů budete mít pár fotek, aby jste věděli jak to tam vypadalo.. :))

balení,balení, balení

16. července 2014 v 15:02 | PauliNe

Ahoj.:) první přednastavený článek je tu, jééj. :D

Protože jsem na dovolenou (samozřejmně) balila, chtěla bych si s váma "popovídat" na tohle téma. Hodně lidí balí nerado, ale já to úplně miluju. :3 Zkouším různý outfity.. vybírám oblečení, kosmetiku a celkově strašně ráda balím. :') Jen mám vždycky pocit že jsem na něco zapoměla.. snad mám všechno. :D Jak jste an tom vy s balením? :)

Balíte rádi nebo ne? :O Mamka třeba balení ráda nemá, nechápu jí. :D


NEAKTIVNOST

15. července 2014 v 17:21 | PauliNe
AHOJ, OD ČTVRTKA DO PŘÍŠTÍ SOBOTY NEBUDOU ČLÁNKY,JEDU NA DOVOLENOU TAK SE NEZLOBTE. :)

Aloha, facts

10. července 2014 v 20:15 | PauliNe

Aloha! Prázdniny mi už pěkně lezou na mozek, pořád říkám takovýhle podivný slova.. Nikdy jsem ALOHA neříkala a teď? Říkám ho pořád..

Ve středu teda 16.7 jedeme do Tunisu což znamená že nebudu aktivní na blogu, nějaké články přednastavím, možná na každý druhý, nebo třetí den.. Ještě uvidím jak se mi bude chtít. :) Vracím se 27.7.. takže tak no:) Chtěla bych vám napsat pár faktů o mně.. :) Budu se snažit aby jsem vám o mně řekla něco zajímavýho. :)

1. Jsem astmatik, často se mi stává že se nemůžu nadechnout, to by nevadilo protože mám foukadla.. ale nikam si je neberu sebou, protože na ně zapomínám, ups..:D
2. Na vysvědčení jsem měla vyznamenání, ale oproti prvnímu pololetí sem se zhoršila, na konci školního roku jsem měla čtyři dvojky, první pololetí samý jedničky.
3. Tyhle prázdniny si plánuju užít co nejvíc to půjde, ale zatím se mi to nějak nedaří.
4. Ráda sleduju videa na youtube, odebírám hodně youtuberů z jiných zemích ikdyž jim vůbec nic nerozumím, ale baví mě to. :D
5. Neumím zpívat ani tancovat, ale hrozně moc bych chtěla umět zpívat.
6. Hraju volejbal, což asi víte.. Jednou bych to chtěla dotáhnout do reprezentace,nebo na olympiádu v beach volleyballe. Hodně lidí se mi za to směje, že není možný abych to dotáhla tak daleko. Ale já se svých snů nevzdám, chci na olympiádu a půjdu si za tím.
7. Jsem hrdá češka, nechápu jak se někomu v Česku nemůže líbit, ano nejsme nějaká dokonalá země, ale narodili jsme se v ní, tak proč jí nemají rádi? Vím že takových lidí je hodně.. já osobně bych se do žádný jiný země neodstěhovala.
8.Ráda čtu, ale když mě knížka nezaujme hned od začátku nebaví mě a ani jí nedočtu.


Myslím že to jako fakty stačí:) Určitě na blog ještě nějaké fakty napíšu, ale teď už mě nic zajímavýho nenapadá... :)


Něco na způsob informačního článku

9. července 2014 v 19:37 | PauliNe

Ahoj, takže tenhle článek bude takovej informační, deníkovej.. prostě splácaný všechno dohromady. :)

Na začátek bych vám chtěla říct něco k blogu. :) Chystám takový projekt ve kterém bych se vás ptala na různé otázky a psali by jsme spolu na různý témata.. ale nevím jaký dát tomu projektu název.. Byla bych ráda kdyby jste něco navrhli.. :') Prosím.. :) Diskutárna, Diskuze? To zní divně.. :D

Další věc je že bych ráda věděla jaký články vás zajímají, jaký články máte rádi a co by jste chtěli za články tady na blogu, píšu pro vás a proto chci aby se vám články líbili. :)) Napadli mě fakty, oblíbené písničky, hauly, oblíbenci za určitý měsíc, tagy a tak.. pokuď by jste měli nějaké návrhy tak mi napište. :))

Dneska jsme byli s babičkou na kolech. :D Hrozně mě bolí nohy, ale bylo to super, potom jsem hrála s dědou volejbal.. máme to ale sportovní rodinku.. :D :))

Zítra jdu k zubaři, držte mi palce, protože zubařů se hrozně bojím.. :( v pátek nejspíš půjdeme s mamkou do Paládia, protože potřebuju nějaký kraťasy a tak, přemýšlím o tom že bych vám udělala HAUL pomocí fotek. :) Taky bych si chtěla koupit fixy na textil a udělat si tričko s " Okay? Okay" (Hvězdy nám nepřály). A hlavně si koupit knížku "Hledání Aljašky" . Hrozně se těším až si jí přečtu. :3

Tak mi prosím napište jak by se měl jmenovat ten projekt a jaký chcete články.. Děkuju! :)

Doporučení seriálu / Čarodějky

8. července 2014 v 14:39 | PauliNe

Na facebooku každou chvíli čtu statusy tipu " Neznáte nějaký dobrý film?" , "Poraďte mi seriál na dovolenou".. a protože hodně lidí jezdí na dovolenou s tabletama, nebo počítačema kdyby se náhodou na pokoji nudili, chtěla bych vám doporučit seriál, který naprosto miluju, všechny série jsem viděla asi pětkrát a tyhle prázdniny na něj koukám znova. Obávám se že za prázdniny nestihnu zkouknout celý seriál ale to nevadí.. :)

O čem seriál je? Vypráví o životě tří sester, které jsou Čarodějky a bojují proti démonůs z podsvětí. V boji proti "příšerám" jim pomáhá světlonoš Leo, který se zamiluje do Paiper (nevím jak se to píše, ups :D ) a později budou mít i dítě.. Sestra nakonec nebudou jenom tři,ale čtyři.. takové ty klíčové situace vám říkat nebudu:) kdyby se náhodou našel někdo kdo by se na Čarodějky chtěl podívat, věděl by celý děj, na internetu najdete různé recenze, tak se koukněte tam.. :)

Myslím že na internetu by jste ho mohly najít online, na uloz.to jsou všechny série volně ke stažení, ale jedna série se vám bude stahovat 5-6 hodin, možná i víc což je na prd.. Já mám všechny série stažený u ségry v počítači, stahovala to ona asi před třema rokama, ou jé. :D

Pokud se tady najde někdo kdo na Čarodějky koukal, řekněte mi prosím jestli se vám líbili. :)) Chtěli by jste takovýhle doporučení i na jiný seriály/ filmy? :)

Cestovatelský TAG

7. července 2014 v 18:57 | PauliNe

Ahoj. :) Na začátek bych vám chtěla hrozně moc poděkovat za komentáře a návštěvnost, moc si toho vážím. :O Jsem ráda že se někdo o můj blog zajímá. :')

Když už začaly ty prázdniny mám pro vás Cestovatelský TAG.. :) Člověk kterýho taguju bude na konci článku. :)

Volejbal = můj život

6. července 2014 v 23:57 | PauliNe

Volejbal. Hodně lidí za tímto sportem vidí jenom běhání po hřišti a odbíjení rukama. Hráči volejbalu to vidí úplně jinak, vidí dřinu,pot, příjem, náhru, útok, podání... Miluju pocit když jsem na hřišti, letí na mě míč a já můžu pomoct celýmu týmu příjmem nebo dobrou nahrávkou. je to skvělý pocit, který miluju! <3 Volejbal je pro mě srdeční záležitost, nikdy bych ho za jiný sport nevyměnila..!

Ve středu jsem přijela z volejbalovýho kempu na Mělníku, bylo to něco dokonalýho! Takových lidí co hrajou volejbal, něco úžasnýho.. tréninky, turnaje a to všechno.. hlavně! TRÉNOVALY NÁS REPREZENTANTI. Nejlepší pocit, když si tikáš s trenérem francouzké reprezentace. :3 Ach jo, chci zpátky. :( Chybí mi to, ale už se hrozně těším na příští rok!

No nic, možná to byl článek o ničem,ale chtěla jsme ho napsat. :'))